Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

Mūsu klientu atsauksmes

 

Mūsu klientu atsauksmes lieliski apstiprina, ka zīds labvēlīgi maina viņu dzīvi un pasaules uztveri, viņi ir pārsteigti un pateicīgi.

 

Jāatzīst, ka esam Jūsu produkta - zīda segas - fani jau kādu laiku un šī ir 2. sega, ko iegādājamies. Paldies. Ilze
 
Kad saņēmu Jūsu sūtījumu, tas mani patiesi aizkustināja! Īpaši uzraksts uz dāvanu kartes... Vai var vēl būt smalkjūtīgāk, ar tādu uzmanību un vērību saņemt sūtījumu mūsdienās? Tas patiesi sildīja manu sirdi! Šonakt meita gulēja uz sava jaunā spilvena un no rīta teica, ka tik ērts spilvens viņai vēl nav bijis! Viņa tagad visur ņemšot to līdzi! Ar prieku gaidīšu sedziņu meitai! Jūs esat īstais cilvēks īstajā vietā! Paldies Jums! Aiga.
 

"Mūsu daiļaviņa uzreiz akceptēja savu plediņu. Pleds viņai rada savu telpu." Alda Hoola


"Un mana princese joprojām guļ tikai SilkSecret zīda segās un spilvenos! Neesmu redzējusi nevienu zīdaini, kurš gulētu tik labi kā viņa." Ieva Dombrovska

 
Rūpēs par savas krustmeitas dēliņu, mūsu mīļā kliente, Ginta, izvēlējās ar zīda šķiedrām pildītu sedziņu pašā mazākajā izmērā un tagad dalās savos novērojumos: "Māmiņa un mazais dēliņš ir ļoti priecīgi par sedziņu. Puisītim patīk, tiešām. Viņš gultiņā spēlējas ar segu. Nopietni, pinas un velk pār galvu. Var redzēt, ka viņam ir patīkami. Savukārt, māmiņa, priecīga, ka nav jāuztraucas par to, ka dēliņš var pārkarst vai nosalt. Viņam nāca zobiņi un bija augsta temperatūra. Tad šajā gadījumā palīdzēja tas, kā Tu stāstīji, sega palīdz saglabāt ķermeņa temperatūru, bet neļauj pārkarst vai nosalt un ļauj mazuļa ādai elpot."
 
SilkSecret produkti - kvalitāte un katras sievietes sapnis! Inga
 
Murrrr, cik kaifīgi, gribu vēl un vēl murrr, murrr, gar vaidziņu, gar rociņu un muguriņu. Murr, vajag vēl un ilgi- visu laiku. Glāsti visas nakts garumā, tāds ir šis zīds, paldies, ka man tāds ir un lai arī citiem tiek, murrr. Inga
 
Asociējas ar manu mazo bērnu saldo miegu, jo abi sedzas ar mīkstajām un vieglajām SilkSecret segām. Anda
 
Pārņem tāds siltums, kad mazbērni ņurcās pa lielo, mīksto un maigo zīda segu! Viņu labsajūta ir teju fiziski sajūtama. Un vārdos to nemaz nevar un nevajag izsacīt. Bet zinu, ka lieli izauguši, viņi šīs sajūtas asociēs ar omīti. Un atcerēsies, ka maigākas un zīdainākas sedziņas kā omītei, pasaulē nemaz nav. Man pašai atmiņās tāds mīļums no savas omītes zosu dūnu pēlīša. Bet zīda segas maigums stāv pāri visam. Paldies. Ilma
 
Jā, sedziņa ir pie mums! Paldies par sūtījumu, pirmās pozitīvās emocijas jau raisīja tikko atvērtais sūtījums, rozā zīdpapīrs... Tiešām prieks, ka arī par tādu niansi kā atvēršanas bauda esat  padomājusi! :) Nākamais jau bija pašas segas ieraudzīšana, sedziņa izrādījās daudz biezāka un pat pufīgāka nekā biju iedomājusies, tā ka atmaiga pat skeptiskā vīra seja, īpaši pēc neparastajām sajūtām uz tausti:)) Un tad sekoja pats galvenais - pirmā nakts:D Kā jau pienākas īstai pirmajai naktij, iesākās tā nedaudz satraukti un bikli, kā tad nu būs, bet pašiem par brīnumu tā mūs itin drīz nomierināja un pārliecināja, ka ir trešā un ne liekā, kurai būs būt mūsu gultā! :))
Secinājums pēc otrās nakts ir, ka droši varējām ņemt arī ne pašu biezāko, jo ir patiešām silta, to ņemsim vērā, kad nobriedīsim iepriecināt jauno paaudzi, jo arī viņiem sedziņa ļoti iet pie sirds:) Un protams, uzreiz arī nākamais, ka tādai segai vajag atbilstošu gultasveļu! Pārklājam vienā krāsā gan tomēr neesmu gatava, bet palagam briestu, pilnīgi jūtu, ka mums to vajag, tā ka droši vien visai drīz būs jauns pasūtījums no manis!
 
Pirmais, kas iešaujas prāta tas ir SNIEGS VASARĀ - tas ir neticami, bet kā jau SilkSecret produkti tas ir iespējams.... Tas varētu arī būt saistīts ar zida termoregulacījas ipašibu... Zida produkti ir tik mīksti, kā tikko uzsnidzis sniedziņš. Zīda sega pieglaužas ķermenim kā uz sejas uzkritusi Sniegpārsliņa. Protams, zīds ir balts kā sniegs...visiem patīk sniegs, un tā pat arī Silk Secret produkti...
Savukārt, manam dzīvesbiedram zīda produkti asociējas ar DIMANTA GREDZENU- tas ir dārgs, bet der kā uzliets un ir to vērts, tāpat kā SilkSecret produkti....
 
Sedziņa ir vienkārši fantastiska! Patīkami pārsteidza gan ar paša zīda mīkstumu, vieglumu, pufīgumu un arī patīkamo satīna pārvalku un vispār kopējo kvalitāti! Malači! Prieks, ka latvieši var! Tā turpināt un, lai viss izdodas!

Ar cieņu,
Ilze
 
Gribētos visiem rekomendēt šīs lieliskās segas. Kad saņēmām to dāvanā - kāzās, realitāte krietni pārsniedza cerēto: viegla, elpojoša, maiga, patīkama. Iepriekš lietojām dūnu segu un saskārāmies ar bieži dzirdēto problēmu - tad nost, tad atkal virsū, nerunāsim nemaz par sintētisko pildījumu. Salīdzinot ar vilnas segu, šī ir vieglāka, elastīgāka un vēl termoregulējošāka. Grūti bija šķirties no tās uz tīrīšanas laiku, jo aizvietojama tā praktiski nav. Iesaku izbaudīt un patīkami izgulēties! Egita

 

 

Paldies Jaunajam pārim par šo skaisto bildīti! Romantiskus un Zīdainus sapņus!

K__zas_2.jpg

 

Vakar jau mazais izbaudīja, cik sega mīksta un laba. Drusku apsedzos un pārbaudīju arī es, biju patīkami pārsteigta. Sega pat biezāka, nekā gaidīju:) Mūsmājām noteikti biezāku nevajag.

Ar cieņu, Anda.

 

 

Pirmo ar zīdu pildīto segu iegādājos pirms gadiem 5 un biju pat vairāk nekā pārsteigta par patīkamo un komfortablo sajūtu, apsedzoties ar to, kā arī izcilo segas kvalitāti. Tālāk jau sekoja nākamo segu pirkumi visai ģimenei un ne reizi neesmu nožēlojusi šos brīnišķīgos pirkumus. Esmu iegādājusies arī ar zīdu pildītos spilvenus, ļoti labi var izgulēties ne par augstu, ne par zemu tieši vajadzīgajā augstumā. Un vēl viens labs pirkums bija zīda pleds( mīksts un zīdains), mīļākā lieta vakarā, ietinoties tajā skatīties televizoru.
Neesmu redzējusi nevienā mājaslapā tik izsmeļošu informāciju  par zīdu un tā īpašībām, kopšanu, utt.
SilkSecret vadītāja ir profesionāle gan pārdošanas, gan servisa jomā, to varu droši apgalvot no pieredzes.
Noteikti vēlos ieteikt šos produktus arī citiem, jo droši varu teikt, ka zīda segas ir kļuvušas par manām favorīta segām. Paldies SilkSecret par kvalitatīvajiem produktiem un patīkamo apkalpošanu!

Ar cieņu, Kristīne

 

Halātiņš ir tiešām brīnišķīgs. Audums ir tik maigs. Un man ļoti patika iesaiņojums, tik skaisti ar kvalitāti. Tā, ka man viss der un ir viss kārtībā. Es domāju, ka Silksecret zīda izstrādājumu atslēga ir tā augstā kvalitāte.

Inga

 

Liels paldies par šo lielisko izstrādājumu - ar zīdu pildītu segu....ļoti esam apmierināti...laiks ātri skrien, to ka divus gadus es draudzējos ar šo brīnišķīgo segu nemaz nepamanīju, bet nenožēloju ne vienu sekundi, ka izlēmu par labu šīm izstrādājumam.. "

Izolde

 

Alerģija pret mājas putekļu ērcīti bija mūsu ģimenē lielākā problēma, ar ko cieta mans vīrs un meita. Alerģija izpaudās ar nemitīgu nakts klepošanu un īpaši no rīta, pamostoties ar aizliktu, tekošu degunu, niezi degunā un šķaudīšanu.  Tā kā putekļu ērcītes visbiežāk sastopamas gultas veļas piederumos, tad nolēmām iegādāties jaunas segas un spilvenus. Mūsu prasības bija atrast tādas segas un spilvenus, kas ne tikai novērsīs putekļu ērcīšu uzturēšanos un vairošanos šajos izstrādājumos, bet arī, lai tie būtu dabīgi. Izpētot piedāvājumu, priekšroku devām Silksecret.lv ar zīda šķiedru pildītām segām un spilveniem, jo šo izstrādājumu pildījumā šie parazīti nespēj vairoties un zīda šķiedra ir dabisks materiāls. Tad, lūk, vēlos pastāstīt un padalīties ar novērotajiem uzlabojumiem. Pēc mēneša ilgas šo izstrādājumu lietošanas jau varam teikt, ka ir mazinājusies vīra un meitas sliktā pašsajūta un alerģijas simptomi, ko izraisīja mājas putekļu ērcīte. Varam ieteikt arī citiem, kuri cieš no šīs alerģijas, izvēlieties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, turklāt papildus tam, šīs segas ir ļoti patīkamas, vieglas un siltas.

Liels paldies Silkscret.lv par iespēju iegādāties šos izstrādājumus.

Ar cieņu, Līga no Saldus.

 

Liels paldies par zīda paladziņu, tas ir ārkārtīgi skaists un ļoti patīkams uz tausti. Varu teikt tikai to
labāko gan par produktu, gan par darījuma noslēgšanu, gan par servisu.

Ar cieņu, Jūlija

 

"Man ir tagad mīļākā sedziņa - ar zīdu pildīta sedziņa. Tā ir viegla un silta. Paldies, mammu, par šo dāvanu!" - tā teica mans dēls par dāvanu. Paldies.

Aija

 
Paldies par saņemto sūtījumu! Viss ļoti skaists un pilnībā apmierina vēlmes. Vēlreiz paldies par visu!
Līdz nākošajai sadarbībai.
  
Ar cieņu,    
Rigmora
 

Man ļoti patīk zīda izstrādājumi, ko esmu iegādājusies sev un meitiņai, tie ir maigi un viegli, spilveni nesaplok, segas vieglas un mīkstas un siltas, patīkami silda un nekarsē. Un ir ļoti patīkama sajūta, ka tie ir dabīgi, nav sintētikas vai ķīmiskas vielas, guļam un priecājamies :) Paldies!

 

Gita

 

Esmu saņēmusi sūtījumu, paldies. Prece ir ļoti kvalitatīva!!! Tik patīkami saņemt eleganti iepakotu preci. 
Paldies par Jūsu rūpēm!

 

Anna

 

Es sapņoju segties tieši ar zīda segu. Es izdarīju savu izvēli un esmu ļoti, ļoti apmierināta. Tās vieglums, maigums, piekļāvīgums, siltums, zīdīgums sniedz izcilas komforta sajūtas. Segas apvalka maigi rozā tonis atbilst manām vēlmēm.

Liels paldies.

 

Alīna

 

Sedziņu nopirkām meitiņai, seši gadi. Izvēlējāmies vidējo izmēru 150x210. Pirmo nakti apsedzos pati, lai izjustu, ko sajutīs mans bērns. Mani patīkami pārsteidza sedziņas piekļāvīgums, it kā būtu uzvilkta otra ādiņa, sega piekļāvās cieši, jo cieši augumam. Nākamajā naksniņā jau meitiņa kļuva par segas īpašnieci. No rīta jautāju: "Kā gulēji?" Meitiņa atbildēja:"Normāli." Prasīju: "Kā tas ir normāli?" Un mans sešgadnieks skaisti paskaidroja: "Normāli ir tad, kad nav auksti un nav arī karsti, jo, ja ir karsti, tad man no rītiņa kakliņš sāp." Ar šo sedziņu ieguvām to komfortu, kas tika meklēts. Liels paldies!

 

Ilze un Harijs

 
Esmu iegādājusies spilvenus, plāno segu un virsmatraci. Sega, lai arī sāktonēji šķita plāna, patiesībā ir ideāli piemērota manai gaumei un labsajūtai. Silda ļoti labi, beidzot ir tā, ka naktī nav karsti.
Ar tās iegādi esmu apmierināta par 110%, tas ir tā vērts un tagad saprotu, cik svarīga man ir šo produktu kvalitāte, lai justos patiesi labi!
 
Inga
 

Vai tas ir liktenis, vai mana māsīca, kas ieteica iegādāties Ķīnas dabiskā zīda segu, vai Silk Secret, kura man sagādāja tādu iespēju, tad viņiem visiem Liels Paldies par šo komfortu un labsajūtu, ko tagad baudu. Vakarā, aizejot gulēt un palienot zem zīda segas, ietērptas zīda gultas veļā, no sākuma izjutu vēsumu, bet tas bija patīkams vēsums. Pēc tam notika brīnums. Sega sāka sildīt. Izjūtu ir grūti aprakstīt, to var tikai katrs pats izjust. Sega glāsmaini sildīja, tā mani gan sildīja, gan glāstīja. No vēsuma vairs nebija ne vēsts, zīds bija palicis silts un patīkams. Tagad katru nakti izbaudu  šo labsajūtu un arī guļu labāk. Esmu kļuvusi par zīda gultas veļas fanu. Ir lietas, kas manuprāt ir jāiegādājas labas ( kurpes, cimdi, brilles, arī gultas veļa). Maziem prieciņiem dzīvē ir ļoti liela nozīme. Novēlu visiem, ja ir tāda iespēja, iegādāties dabiskā zīda gultas veļu. Nenožēlosiet!

 

Zīda fans - Silvija

 

Liels paldies par ieteikumu - tiešām - kādu laiciņu jau lietoju jauno segu un varu tikai teikt tos labākos vārdus:
- man pat kājas naktī nesalst, kaut gan aukstajā ziemā gulēju parasti ar zeķēm!
- komforts ir neaprakstāps, sega ir viegla un mīksta, termoregulācija brīnišķīga (pat vīrs vairs nesvīst no karstuma, bet es nesalstu no aukstuma);
- miegs pat ir kļuvis kvalitatīvāks, varu piecelties no rīta savlaicīgi un labi izgulējusies;
- bet pats galvenais - naktī mēs viens otram "nezogam" segu, jo tā pietiek mums abiem ... beidzot varu gulēt mierīgi!!!

Liels paldies par sagādāto mieru, veselību un labklājību!!!

Esam SAJŪSMĀ!!!

 

/ Ineta/
 

Lietojam zīda segu jau gadu, varam uzslavēt tikai ar ļoti labām atsauksmēm.
Un ja vēl segu ietērpj satīna pārvalkā, tās sajūtas ir fantastiskas. Tās izjūtas jāizbauda katram personīgi.
Zinu, kad pie cita izstrādājuma segām vairs neatgriezīšos.
Salds miegs, tas ir pats svarīgākais labsajūtai.  

Paldies!

 

/Aiga/

 

Vispirms es iegādājos zīda segu savam krustdēlam kā dāvanu Ziemassvētkos. Man bija sena vēlēšanās iegādāties kaut ko labu no zīda, jo biju dzirdējusi no ārzemniekiem, ka zīda bikses velk, kad cilvēki kāpj kalnos, lai uzturētu ķermeņa siltumu. Mani fascinēja segas dabīgums. Krustdēls segu lieto joprojām un ir priecīgs, vienmēr jūtas izgulējies un možs. Kad zīda segu iegādājos sev, pirmajā vakarā izmēģināja arī vīrs. No tās reizes viņš bez zīda segas neguļ, jo sega patiesi apņem visu ķermeni, it kā pieglaužas visam augumam. Kad ir ļoti auksts, tad uzsedz otru segu, bet tas ir ļoti aukstās telpās. Vasarā nesu laukā ēnā vēdināt, ļoti ātri izvēdinās un ir kā atjaunota un svaiga. Ziemā vēdinu neilgu laiku- dažas minūtes. Protams, lietoju apvalku segai, bet viņa apvalkā nesaveļas vienā malā kā citas segas. Esmu sev iegādājusies zīda spilvenu. Jūtos labi izgulējusies, tas ir zems, bet manai sprandai ir labi, varbūt citi vēlas mīkstu spilvenu,tad  pie spilvena ir jāpierod. Es domāju, ka sega ir ļoti laba dāvana jaunlaulātajiem vai senjoriem. Es noteikti pirktu tikai zīda segu, lai būtu salds miegs un visu nakti jūtos kā mīļotā skavās.

 

/Ar cieņu,Solveiga/

 

Esmu ļoti gandarīta, ka iegādājos tik  patīkamas segas. Varu labi izgulēties  un pamostoties  saprotu, ka izvēlējos augstas kvalitātes preces. Zīda gultasveļa padara šo pirkumu vēl patīkamāku. Paldies par iespēju iegādāties sīs preces.

Vēlos sekot jaunam preču piedāvājumam un protams iegādāties sev un saviem mīļajiem.

 

Ar patiesu cieņu, Sarmīte

 
Nekad nebūtu domājis, ka zīda sega var sagādāt man lielu prieku! Sajūtas, ko izbaudu ar zīda segu nav tik vienkārši aprakstāmas! Varu teikt droši un apstiprinoši-PAMĒĢINIET un nebūsiet vīlušies ne mirkli! Es vienkārši esmu sajūsmā!!! Paldies! 
 
Ar cieņu, Andis
 

Paldies par segām. Jau izmēģināju biezāko, tā patiešām ir brīnišķīga, guļot piekļaujas augumam, patīkami slīdīga, viegla un silta.

Iveta

 

Paldies par iespēju iegādāties elegantās zīda segas un spilvenus! Mana ģimene ir sajūsmā, kaut gan iepriekš nācās ļoti pārliecināt, ka ir vērts iegūldīt līdzekļus zīda izstrādājumu iegādē. Tagad mēs visi novērtējam, cik zīda segas ir siltas, vieglas, piekļāvīgas, maigas, kā arī spilveni ir ideāli. Par savu izvēli esam pārliecināti, tā bija pareiza.Mēs visi baudām burvīgo zīda pieskārienu un iesakām izbaudīt arī citiem.

 

Ar cieņu, Gunita

 
Jau kopš vasaras lietojam brīnišķīgo dabīgā zīda segu. Sega ir komforta un maiguma apvienojums.Tā pilnīgi piekļaujas ķermenim, ir ļoti viegla un silta. Sega neslīd nost, izmantojam divguļamo segu un tā nav jārausta no vienas gultas malas uz  otru, kā tas ir ar citām segām. Segas pietiek mums abiem. Tā ir debešķīga!!!  Pamēģiniet arī jūs, nenožēlosiet.

Ar cieņu, Laila   
 

Gribētos pateikties par iegādāto, silto divguļamo zīda segu. Ar sievu to lietojam nu jau gadu, un esam apmierināti. Galvenais, ka tā der arī vasaras karstajam laikam - guļot zem tās tu nesvīsti un tā ir patīkami vēsa. Ziemā, savukār, tā sasilda radot mājīguma un siltuma sajūtu.

 

Vēlreiz vēlos pateikt lielu paldies!

/Andris G/

 

Sega un spilvens ir ideāli! Šobrīd esmu ekskursijā, kā man pietrūkst zīda segas un spilvens, nākamajā ceļojumā ņemšu līdzi. Nākotnē iespējams pasūtīšu vēl!

 

Ar cieņu, Imants

 

Nu jau kādu laiciņu guļu, apsedzoties ar jauno sedziņu, un ir superīgi, sedziņa silta, nevajag neko vairs pa virsu (ar veco segu, kad gulēju, visu laiku sedzu pa virsu vēl vienu segu), tagad tik feina sajūta guļot, man patik, esmu apmierinata!
Paldies!

 

Katrīna

 

Šobrīd jau esam sākuši lietot plāno segu un ir tieši kā vajag – ne par aukstu, ne par karstu. Vispār sega mums ļoti patīk, tāda sajūta, ka tā katru dienu pati attīrās un atjaunojas. Sajūtas ļoti labas, vieglas un patīkamas, arī meitiņai zīda spilventiņš ļoti patīk. Ar „Brīnumspilvenu” no sākuma bija jāsarod, bet nu jau tas ir izdarīts un guļam kopā ļoti labi. Paldies!

 
Līva
 

Spilventiņš lietojas labi, man ir arī dāvināta lielā sega un viss ir superīgi.


Māris

   

Cпасибо за прекрасную продукцию! Спим на ваших подушках и одеялках уже давно,очень довольны и всем рекомендуем! Спасибо Вам за работу и успехов Вашему бизнесу!

Светлана

 

 

Paldies mūsu klientiem par atsauksmēm! Jūsu domas mums ir svarīgas un īpašas! Vēlamies, lai mūsu sadarbība būtu labā un patīkamā līmenī, kā arī piedāvātās preces būtu kvalitatīvas un atbilstu jūsu vēlmēm!

Ja arī Tu vēlies ievietot savu atsauksmi šajā sadaļā, tad sūti informāciju uz e-pastu - info@silksecret.lv vai zvani uz telefonu - 29269161 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Save