Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

Kā iepirkties?

 

Uzsākot iepirkšanos interneta veikalā silksecret.lv Jums ir iespēja piereģistrēties kā pastāvīgajam klientam, atvieglojot turpmāko iepirkšanos, kā arī iespēju turpmāk saņemt aktuālo informāciju par mūsu piedāvātajiem zīda gultas veļas izstrādājumiem – jaunumiem, izmaiņām, atlaidēm.

 

1.  Izvēlies   

 

Apskati mūsu preču katalogu un izvēlies sev piemērotāko preci.

 

 

2. Pasūti

 

Veic pasūtījumu sev ērtākajā veidā - pasūti:

 

- Pa telefonu - zvani: +371 29269161

- Raksti e-pastu: info@silksecret.lv vai lodziņā "Sazināties ar mums"

- Interneta veikalā -

 

Kad esiet izvēlējies preci, redzamajā lodziņā ievadiet izvēlētās preces skaitu un spiediet pogu „Pirkt”, pēc tam apstipriniet to ar pogu „Pasūtīt”.  Jūsu izvēlētā prece tiks ievietota veikala grozā. Ja vēlaties turpināt iepirkšanos, tad atgriežaties veikalā, nospiežot pogu „Turpināt iepirkšanos”.

 

Kad esiet pabeiguši savu izvēli, spiediet pogu „Pasūtīt”, tādā veidā jūs pāriesiet uz pasūtījuma noformēšanu. Rūpīgi aizpildiet visus nepieciešamos laukus un pabeidziet preču pasūtījumu. Uzmanību! Lai pasūtījums tiktu veiksmīgi piegādāts, Jums ir nepieciešams norādīt precīzu piegādes adresi un pasta indeksu, vēlreiz pārliecināties par tā pareizību.

 

Veic apmaksu Tev ērtākajā veidā:

 

- Interneta banka

 

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs uz norādīto e-pastu nekavējoties saņemsiet rēķinu un pasūtījuma atskaiti. Mēs ar jums sazināsimies visīsākajā laikā, lai vajadzības gadījumā precizētu pasūtījuma detaļas. Par to vairāk.

 

- Apmaksa ar bankas karti VISA vai MasterCard

 

Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsi apmaksāt pasūtījumu uzreiz, caur mūsu interneta veikalu ar savas bankas kredītkarti vai debetkarti. Ļoti ērti un ātri. Par to vairāk.

 

3. Baudi saldu miegu

 

Jūsu pasūtījuma piegāde tiks uzsākta nekavējoties, tiklīdz saņemsim maksājumu, lai Jūs iespējami īsā laikā to saņemtu sev vēlamajā vietā un laikā, un, lai Tu un Tava ģimene varētu baudīt veselīgu, komfortablu un saldu miegu.

 

 

Esot reģistrējies klients, savu kontaktinformāciju variet koriģēt un labot, izvēloties pogu "Mans profils".