Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

 

Lietošanas noteikumi

 

Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem mājas lapā silksecret.lv, pasūtot tos internetā, pa telefonu vai pa e-pastu. Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šo dokumentu.

 
1.Mūsu vienošanās
 

1.1.SIA „Silk Secret”, Reģ.Nr.45403031107, juridiskā un faktiskā adrese Brīvības iela 16, Cesvaine, Cesvaines novads, LV-1071, Latvija, turpmāk tekstā silksecret.lv, nodrošina lapā www.silksecret.lv,turpmāk tekstā saukta Mājas lapa, pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem noteikumiem un nosacījumiem, ievērojot preču piegādes, preču atgriešanas un citus noteikumus, nosacījumus un uzņēmuma darbības politiku, kuras izklāsts ir atrodams Mājas lapā. Piekļūstot Mājas lapai vai lietojot to, Jūs apliecināt, ka esat izlasījuši šos Lietošanas noteikumus un saprotiet tos, un piekrītat tos ievērot, bez ierobežojumiem vai nosacījumiem.

 

1.2.Silksecret.lv ik pa laikam var mainīt lietošanas noteikumus. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

 

1.3.Ja patērētājs, izmantojot Interneta starpniecību, iegādājas silksecret.lv Mājas lapā piedāvātās preces, turpmāk tekstā Preces, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta tiesību normām, kas regulē Distances līgumu - Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu"

 
2.Patērētāja informācija

 

2.1.Uzsākot iepirkšanos interneta veikalā silksecret.lv, Jums ir tiesības piereģistrēties kā pastāvīgajam klientam, atvieglojot turpmāko iepirkšanos, kā arī iespēju turpmāk saņemt aktuālo informāciju par mūsu piedāvātajām precēm – jaunumiem, izmaiņām, atlaidēm.

 

2.2.Izdarot pirkumu Mājas lapā, Jums vienmēr vajadzētu pārbaudīt Jūsu norādītās piegādes adreses precizitāti un kontakinformāciju, lai sūtījums pienāktu īstajā vietā un laikā un, lai mēs varētu sazināties ar Jums nepieciešamības gadījumā.

 

2.3. Jūs esiet atbildīgs par Jūsu Lietotājvārdu un paroli, kuru ievadāt piereģistrējoties Mājas lapā.

 
3.Privātums
 

3.1.Reģistrācijas datu apstrāde notiks ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.


3.2.Jūsu sniegtā informācija bez Jūsu piekrišanas netiks nodota trešajām personām, vai arī izmantota kā citādi, bez iepriekšējas saskaņošanas ar Jums.


3.3.Reģistrācijas procesā no Jums netiks prasīta finanšu informācija, tikai dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai. Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

 
 
4.Produkta apraksts
 

4.1.Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai maksimāli precīzi attēlotu mūsu preces, kuras izvietotas šajā Mājas lapā – ar attēliem un aprakstiem. Tomēr mēs nevaram nodrošināt un neuzņemam atbildību par to, ka preču attēla kvalitāte, piemēram, krāsa, Jūsu monitorā precīzi atbildīs faktiskajai preces krāsai. Attēli mūsu Mājas lapā izvietoti, lai sniegtu vistuvāko preces izskatu.

 

4.2.Attēlus mūsu mājas lapai  ir piegādājuši preces ražotāji un izgatavojis mūsu fotogrāfs.

 
 
5.Jūsu pasūtījums
 

5.1.Preču pasūtījumu Jūs variet veikt pa telefonu, sūtot epastu vai interneta veikalā.

 

5.2.Tiklīdz Jūs būsiet veicis pasūtījumu, Jūs uz norādīto e-pastu nekavējoties saņemsiet rēķinu un pasūtījuma atskaiti. Mēs ar Jums sazināsimies visīsākajā laikā pa e-pastu vai telefonu, lai vajadzības gadījumā precizētu pasūtījuma detaļas.

 

5.3.Tiklīdz būs veikts preces pasūtījums, mēs nekavējoties rezervējam Jūsu pieprasīto preci.

 

5.4.Visas piedāvātās preces, kas ir pieejamas iegādei, ir atzīmētas kā “ir uz vietas”.

 

5.5.Gadījumā, ja Jums ir radušies sarežģījumi ar apmaksu vai Jūs esat pārdomājuši iegādāties preci, ļoti lūdzam informēt mūs par to pa epastu - info@silksecret.lv vai pa tālruni +371 29269161.

 

5.6.Ja preču apmaksa netiek veikta 5 dienu laikā, tad rēķins tiek anulēts.

 
 
6.Preču cenas
 

6.1. Preču cenas Mājas lapā ir norādītas ar PVN 21% nodokli un bez piegādes izmaksām.

 

6.2. Cenas un preču piedāvājums var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja gadījumā faktiskā preces cena atšķirsies no Mājas lapā norādītās, silksecret.lv ar Jums sazināsies, lai vienotos par turpmāko rīcību.

 

6.3. Apmaksa var tikt veikta ar priekšapmaksu –bankas pārskaitījums, pasūtījuma veikšanas brīdī - ar bankas norēķinu karti VISA un MasterCard vai saņemšanas brīdī – skaidrā naudā, atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam. 

 
 
7.Preču piegāde
 
 

7.1.Preču piegādi veicam Latvijas robežās un dažādās pasaules valstīs. Sīkāku informāciju par piegādi Jūs variet atrast sadaļā “Preču apmaksa un piegāde”.

 

7.2. Jūsu pasūtījuma piegāde tiks uzsākta nekavējoties, ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās), tiklīdz saņemsim maksājumu, lai Jūs iespējami īsā laikā to saņemtu sev vēlamajā vietā un laikā.

 

7.3. Piegādes laiks var mainīties atkarībā no piegādes valsts.

 

7.4. Visas preces tiek piegādātas atkarībā no to pieejamības. Mēs varam garantēt preces piegādi vienīgi līdz brīdim, kamēr noliktavā atrodama kaut viena preces vienība. Ja gadījumā, tiks veikta noliktavā neesošas preces pasūtīšana un iegāde, mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāsim tādu pašu līdzvērtīgu preci par iespējami līdzīgu cenu vai vienosimies par naudas līdzekļu atgriešanu.

 

7.4.Mēs garantējam, ka pasūtītās un apmaksātās preces mēs labi un droši iepakosim.

 

7.5.Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies pasta vai kurjerdienesta darbības dēļ.

 

7.6. Ja Jūsu sūtījums kaut kāda iemesla dēļ kavējas, mēs darīsim visu, lai Jums palīdzētu.  Nekavējoties veiksim pasūtījuma izsekošanu par tā pārvietošanos pie pārvadātāja.

 
 
8.Preču atgriešana
 

8.1. Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preču saņemšanas brīža un atgriezt preci silksecret.lv. Preces saņemšanas brīdis ir datums, kad tikusi parakstīta pasta izziņa par preces saņemšanu.

 

8.2.Preču atgriešana notiek saskaņā ar  LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.

 

8.3. Ja vēlēsieties izmantot savas tiesības atteikties no preces, tad, lūdzu, ņemiet vērā sekojošo:
8.3.1.Apejieties saudzīgi ar preces iepakojumu, saglabājiet to nebojātu;
8.3.2.Uzmanīgi aplūkojiet preci, pārbaudiet, bet nelietojiet to.

 

8.4. Atsakoties no preces, naudas līdzekļi par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

 

8.5.Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

 

8.6.Gadījumā, ja vēlaties izmantot savas tiesības atteikties no preces, Jūs sedziet izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu atpakaļ mums.

 

8.7.Tiklīdz mēs saņemsim atgriezto preci saskaņā ar 8.3.punkta nosacījumiem, naudas līdzekļi par samaksāto preci tiks atgriezti nekavējoties, pilnā apmērā.

 

8.7.Ja mēs saņemsim tikai daļu no preces un to sastāvdaļām vai preci stāvoklī, kas neatbilst tam, kādā tā bija izsūtīta Jums, mēs ieturēsim saprātīgu summu mūsu izdevumu segšanai, vai atgriezīsim preci Jums, ja tā būs nederīga otrreizējai pārdošanai.

 

8.8.Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam,  vispirms sazināties ar mums pa e-pastu - info@silksecret.lv vai pa tālruni  + 371 29269161.

 

9.Nepārvaramā vara

 

9.1. Silksecret.lv nav atbildīga par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus mūsu saprātīgas kontroles, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, terorisma draudiem vai terorisma aktiem, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datoriekārtu un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā mēs centīsimies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.

 
 
Mūsu kontakti:
 
e-pasts:info@silksecret.lv
Tel.+371 29269161
 

Ja Jums rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūdzu zvaniet vai rakstiet mums.

 

Ar cieņu, Silksecret.lv