Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

Kā top zīda sega

 

Uzziniet, kā top ar zīda šķiedru pildīta sega, lai sajustu tās vērtību

 

- Roku darbs – katra ar zīdu pildītā sega ir 100% roku darbs, kas tiek veikts četru sieviešu komandā.

 

- Īpaša tehnoloģija un kārtība – katra sega ir gatavota no daudzām zīda šķiedras kārtām. Katra zīda šķiedras kārta izskatās kā tīmeklis, tās savā starpā ir stingri savienojušās. Tādā veidā kārtām kārtota zīda šķiedras sega satur daudz gaisa, kas nodrošina vienmērīgu siltumu cauru nakti un rada izcilu segas vieglumu. Zīda šķiedras pavediens ir garākā, stingrākā un izturīgākā dabiskā šķiedra (līdz pat 1500m), tāpēc, izstiepjot kokonus, tā saglabā savu formu uz visiem laikiem.

 z__da_s____iedra.PNG

 

- Segas ilgmūžība – segu izgatavošanā tiek izmantota sena ķīniešu tradicionālā metode, ar roku no iekšpuses piediedzot zīda pildījumu pie apvalka, lai pieturētu to, saglabātu tā atrašanās vietu un tas nesakristu vienā malā visu segas lietošanas laiku. Zīda segas pildītas ar augstas kvalitātes zīda šķiedru, nekad nenošuj no ārpuses - neveic stepēšanu. Ja izmanto šādu ražošanas tehnoloģiju, tiek bojāta zīda šķiedra, zaudējot šo segas vieglumu, piekļāvīgumu, maigumu un ilgmūžību. Zīds  ir organiska šķiedra, kurai segas iekšpusē jābūt brīvai. Apskatiet, kā top zīda sega

 

DSC056691.JPG

 

Pateicoties augstajai zīda kvalitātei un zīda šķiedras garumam, kā arī segas izgatavošanas metodei, pilnībā ir izslēgta iespēja zīda segas pildījumam mainīt savu atrašanās vietu un formu. Pievēršot uzmanību pareizai segas kopšanai, tā kalpos no 6 līdz pat 10 gadiem!

 

DSC05695.JPG

 
 

 Apskati video

Tver__ana1.PNG

 

Tas, kurš kādreiz ir sedzies ar zīda segu, nekad vairs nevēlēsies segties ar kādu citu.

 

Apskatiet augstākās kvalitātes zīda gultas veļas izstrādājumus, ko piedāvā Silksecret.lv!