Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

Kāpēc Silksecret.lv

 

Zīda izstrādājumi, kas ir radīti tieši Jums

Mūsu sadarbības partneri – viena no labākajām Austrumu zemes zīda izstrādājumu rūpnīcām – ražo zīda izstrādājumus tieši pēc mūsu pasūtījuma, lai zīda segas būtu piemērotas dažādiem klimatiskajiem apstākļiem – gan bargām ziemām, gan karstām vasarām, gan pārejas sezonām.

 

Kvalitāte bez kompromisiem

Mēs nepieļaujam kompromisus zīda kvalitātes izvēlē, tāpēc sadarbojamies ar ražotāju, par kura piedāvāto produkciju esam pārliecināti. To apstiprina arī ražotājam piešķirtais ECOLOGICAL TEXTILES sertifikāts, ražošanas procesā tiek izmantotas tikai 100% dabiskas izcelsmes izejvielas.Tādējādi Silksecret Jūs saņemsiet augstvērtīgu produktu par pieejamu cenu.

 

100% garšķiedras Mulberry zīds

Silksecret segu un spilvenu pildījumā ir 100% augstākās kvalitātes dabisks, garšķiedras Mulberry zīds, kas visā pasaulē ir atzīta par greznu un elitāru zīda šķirni, jo ne pēc kvalitātes, ne pēc tā brīnumainajam īpašībām Mulberry zīdam analogu un aizvietotāju nav. Tie, kas ir spējīgi novērtēt šo izstrādājumu komfortu, siltumu un ērtību, saņem veselīgu un mierīgu, zīdainu miegu.

 

100% roku darbs

Silksecret izstrādājumi ir 100% roku darbs. Salīdzinot ar mehāniski izgatavotām segām, kārtu kārtām klātais pildījums tiek rūpīgi piešūts pie apvalka.Tas nozīmē, ka zīda pildījums saglabās formu visu lietošanas laiku, turklāt unikālais roku darinājums piešķir segām īpašu un neatkārtojamu vērtību.

 

Pozitīva attieksme un draudzīgas konsultācijas

Silksecret kolektīvs ar prieku sniegs izsmeļošu informāciju par piedāvājumu klāstu un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko izstrādājumu. Tas nozīmē, ka Jūs iegūsiet iespējami labāko un profesionālāko attieksmi. Zvaniet vai rakstiet uz e-pastu, lai iegūtu plašāku informāciju vai konsultāciju.

 

Pozitīvās atsauksmes

Mūsu izstrādājumu lietotāju atsauksmes liecina par to, ka cilvēkiem ir svarīgi zīda izstrādājumu neatkārtojamās īpašības un veselība. Cilvēki mums uzticas un atzīst, ka šie zīda izstrādājumi ir lieliska izvēle. Izmanto savu iespēju arī Tu – pievienojies komforta un salda miega piekritēju pulkam.

 

Mūsu kliente:

"Man ļoti patīk zīda izstrādājumi, ko esmu iegādājusies sev un meitiņai, tie ir maigi un viegli, spilveni nesaplok, segas vieglas un mīkstas un siltas, patīkami silda un nekarsē. Un ir ļoti patīkama sajūta, ka tie ir dabīgi, nav sintētikas vai ķīmiskas vielas, guļam un priecājamies. Paldies! Gita"

 

 

Piegāde visā pasaulē

Pirkumiem virs 150 EUR nodrošinām bezmaksas piegādi visā Latvijā. Veicam Silksecret.lv zīda izstrādājumu piegādi visā pasaulē, izvēloties tikai drošus kravu pārvadājumu uzņēmumus, kas nodrošina ātru un kvalitatīvu servisu.

 

14 dienu atpakaļ atdošanas tiesības

Iepērkoties Silksecret.lv, nepastāv risks, ka zaudēsiet naudu, ja nebūsiet apmierināts ar preces kvalitāti. Ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties preci atdot atpakaļ, Jūs to varat izdarīt 14 dienu laikā. Par preci samaksāto naudu mēs ieskaitīsim atpakaļ Jūsu kontā septiņu darbdienu laikā.