Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

Kāpēc zīds?

 

Trešdaļu no savas dzīves Jūs pavadāt guļot, baudiet šo laiku – baudiet komfortu, siltumu, vieglumu, dabiskumu un saldu miegu. Zīds uzlabo veselību, izskatu un naktsmieru. Zīds ir ekoloģisks un dabisks, draudzīgs bērniem un visiem, kas cieš no alerģijām.

 

Zīds…

 

EKOLOĢISKI TĪRS UN DABISKS MATERIĀLS

Izstrādājumu ražošanā ir izmantots 100% augstākās kvalitātes garšķiedras Mulberry zīds, kura kvalitāte un izcilās īpašības padara to par augstvērtīgāko ne tikai no visiem zīdiem, bet arī no visiem citiem materiāliem. Šis zīds ir dabisks, ekoloģiski tīrs, hipo-alerģisks un anti-bakteriāls materiāls, kas sastāv no 97% olbaltumvielām un 3% taukiem un vaskiem, kā arī 18 aminoskābēm, kas pozitīvi ietekmē cilvēka metabolismu. Tas nozīmē to, ka organisms atjaunosies un Jūs sajutīsiet enerģiju un možumu visas dienas garumā.

 

DABISKI HIPOALERĢISKS
Zīdam piemīt dabiskas hipoalerģiskas īpašības – salīdzinot ar dūnu, vilnas segām, un kokvilnas gultas veļu, putekļu ērcītes un baktērijas zīda izstrādājumos nespēj vairoties, par to gādā zīda šķiedras sastāvā esošajā olbaltumviela sericīns. Tas nozīmē, ka būtiski mazināsies alerģijas risks un Jūs iegūsiet veselīgu miegu kā drošību savai ģimenei. Zīda izstrādājumus speciālisti iesaka ne tikai alerģiskiem cilvēkiem, bet arī tiem, kas cieš no neirodermīta, aknes, psoriāzes, ekzēmas, sēnīšu infekcijas. Zīda audums piemērots gan sevišķi sausai ādai, gan tiem, kas pārmērīgi svīst, jo gludās un garās zīda šķiedras nerada putekļus, tos nepiesaista un ir antistatiskas.

 

LIELISKA TERMOREGULĀCIJA
Zīda pildījuma segas, atšķirībā no dūnu un sintētisko šķiedru pildījuma segām, nodrošina vienmērīgu siltumu neatkarīgi no gadalaika. Ziemā zem segas būs patīkami silti, bet vasarā – atvēsinoši. Tieši tas, kas ir nepieciešams, lai Jūs būtu izgulējies un možs katru rītu.

 

ELPOTSPĒJA UN UNIKĀLAS MITRUMA VADĪŠANAS SPĒJAS
Zīda šķiedra ir spējīga uzņemt mitrumu līdz pat 30% no sava svara, tajā pašā laikā uz tausti paliekot sauss, jo zīdam piemīt unikālas mitruma vadīšanas spējas, kas notiek labas gaisa cirkulācijas ietekmē. Tam ir liela nozīme, jo, atšķirībā no dūnu, kokvilnas un sintētisko šķiedru izstrādājumiem, no ādas izdalītais dabīgais mitrums nonākot šķiedrā, tiek nekavējoties izvadīts gaisā. Tādā vidē neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas, kas nozīmē, izstrādājumi nodrošina Jums veselībai draudzīgu vidi. Tajā pašā laikā zīds ļauj ādai brīvi elpot, sazmazina svīšanu un rada normālu PH ādas līmeni, kas īpaši svarīgi sausas ādas īpašniekiem, rezultātā būs sajūtams komfortabls un svaigs miegs visas nakts garumā.

 

KOMFORTS VISAS NAKTS GARUMĀ
Ar zīda šķiedrām pildītām segām piemīt īpašs vieglums, maigums un piekļāvība, kas nepieciešama, lai pilnīgi apsegtu jūsu ķermeni. Zīda izstrādājumi īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no asinsrites traucējumiem, sāpēm locītavās, reimatisma, artrīta, parkinsona slimības, kustības traucējumiem, izstrādājumiem piemīt lieliska profilaktiskā iedarbība pret šīm slimībām. Segas nodrošinās vēl nepieredzētu komforta un brīvības sajūtu.

 

AIZKAVĒ ĀDAS NOVECOŠANĀS PROCESU
Zīds ir vispiemērotākā izvēle nakts miera laikā, tā struktūra ir izteikti maiga un gluda, sniedzot Jūsu ādai un matiem izcilu maigumu. Āda saskarsmē ar zīda šķiedru nenoveco - tā atjaunojas. Zīda sastāvā esošā olbaltumviela fibrions aizsargā ādas dabisko mitrumu un paaugstina ādas elastību, jo spēj piesaistīt un noturēt lielu daudzumu mitruma vairāk nekā citi mitrinošie komponenti. Tas nozīmē, ka sejas āda tiks pasargāta no ik rīta izgulējumu rieviņām un iegūs veselīgu izskatu. Savukārt mati būs gludāki, mīkstāki un spīdīgāki. Piedevām zīda gultas veļa uzlabo miegu un novērš stresu, kas arī palīdz ilgāk saglabāt jaunību.

 

GADSIMTIEM PĀRBAUDĪTA VĒRTĪBA
Zīda šķiedras izstrādājumi ir atzīti par visgreznākajiem jau senos laikos, kad tos lietoja Tālajos Austrumos Ķīnas un Japānas imperatori. Šis vērtējums ir saglabājies nemainīgs arī mūsdienās. Zīda lielākās vērtības ir tā siltums, vieglums un dabiskums. Pašlaik, kad pasaulē valda ekoloģiskuma kults, daudzi cilvēki izvēlas ar zīda šķiedru pildītas segas, spilvenus un zīda gultas veļu, kas ir 100% dabiski.


ELEGANCE UN IZSMALCINĀTĪBA
Zīds jebkuros laikos ir bijis un ir uzskatīts par greznības, maiguma, komforta un dabiskuma apvienojumu, tāpēc zīda izstrādājumi ienesīs Jūsu guļamistabā ne tikai vesel<