Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

Par mums

 

Silksecret.lv zīda izstrādājumi veselīgam dzīvesveidam un miegam – personīga dāvana sev un mīļajiem

 

 

Silk Secret zīmols 

Zīmols ir radīts, lai kļūtu par Jūsu favorītu izcilas gultas veļas izvēlē. Katru nakti pa vienam jaunatklātam noslēpumam jeb pozitīvai zīda gultas veļas īpašībai – tā ir radies nosaukums Silk Secret, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē ‘Zīda noslēpums’.

 

 

Silk Secret zīda izstrādājumi

Piedāvājam dažāda biezuma ar zīdu pildītas segas, spilvenus, virsmatračus, zīda gultas veļu, zīda pledus un zīda halātus sievietēm.

 

Esam izveidojuši un nostiprinājuši teicamu sadarbību ar vienu no labākajām zīda rūpnīcām Tālajos Austrumos, Dzjiansu provincē, Sudžou pilsētā. Tur iegūst tikai augstas kvalitātes zīdu, no kura profesionāli meistari darina mūsu pasūtītos zīda izstrādājumus, atkarībā no izstrādājuma specifikas, tos piemērojot dažādiem Eiropas valstu klimatiskajiem apstākļiem.
Ziniet, ka ikviens zīda izstrādājums ir ekoloģiski tīrs rūpības paraugdemonstrējums.

 

Pastāvīgi strādājam, lai pilnveidotu piedāvājumu klāstu, domājam par Jūsu ērtībām, lai pasūtīšana internetā un saņemšana Jums patiktu.

 

 

Silk Secret misija

Mūsu misija ir dot iespēju ikvienam lietot kvalitatīvus, dabiskus un cilvēka veselībai piemērotus gultas veļas piederumus. Mēs vēlamies, lai turpmāk Jūs gulētu netraucēti, mierīgi, komfortabli un no rītiem justos moži un izskatītos lieliski.

 

Tik daudz cilvēku Latvijā vēl nezina, ka zīds patiešām ir labākā izvēle miegam no pavisam maziem līdz senioriem, galvenais – atrast savu. Ka zīda segas un zīda gultas veļa spēj uzlabot astmatisku un alerģisku cilvēku naktsmieru, ka tās neļauj vairoties putekļu ērcītēm, baktērijām un dažādām sēnītēm. Zīds ir arī savdabīgs jaunības eliksīrs. Tikai iedomājieties – aptuveni 1/3 no savas dzīves Jūs pavadāt gultā, kas nozīmē, ka Jūsu segas un gultasveļas izvēlei ir liela loma gan Jūsu pašsajūtā, gan izskatā un pat mūža garumā.

 

 

Zīda ceļa pēdās

Zīds jau pirms mūsu ēras ir bijis viens no Ķīnas lielākajiem dārgumiem. Cauri gadsimtiem Zīda ceļš ir palīdzējis attīstīties visai Eirāzijai. Zīda vērtība mūsdienās ir vēl vairāk augusi, jo papildus tā patīkamajai tekstūrai un citām īpašībām, ko augstu vērtē ikviena tauta, zinātniski pētījumi ir pierādījuši tā pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību.

 

 

 

 

 

 

 

"Savu Zīda ceļu es atklāju pirms vairākiem gadiem, viesojoties Ķīnā, kad pavisam nejauši iepazinu ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus. Zīds kļuva par manas ģimenes vienīgo izvēli, rūpējoties par veselīgu miegu. Un pavisam drīz es palīdzēju rasties Silksecret.lv, lai dalītos šajā pieredzē ar Jums. Atklājiet zīda noslēpumu!"

 

            Inga Vasilišina, Silk Secret īpašniece

Inga__2892_29.jpg
 

 

Lai gan izvēlēto preci Jūs ērti varat pasūtīt internetā un saņemt sev izdevīgākajā veidā, mēs tik un tā esam atvērti saziņai, Jūsu jautājumiem, viedokļiem, jo mums ir tik daudz stāstu, sajūtu, novērojumu un pētījumu par zīda labajām īpašībām, ar ko labprāt dalāmies. Mēs mīlam zīdu un zinam par to pilnīgi visu.

 

Mūsu telefons - +371 29269161

Mūsu epasts - info@silksecret.lv

    

 


 

 

 

 

 

 

 

Save