Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.


      

Zīda izstrādājumu kopšana

 

Lai arī dabīgi zīda izstrādājumi izskatās trausli, tie ir viegli kopjami, izturīgi un kalpo gadiem ilgi. To kalpošanas ilgums ir atkarīgs no kopšanas, tāpēc, lai izstrādājumi kalpotu pēc iespējas ilgāk un nezaudētu savas izcilās īpašības, esam sagatavojuši to kopšanas norādījumus.

 

Ar zīdu pildītu segu un spilvenu kopšana

 

lieto__.PNG

Izstrādājumu lietošana

Zīda šķiedra ir dabiska, smalka un jutīga, tāpēc ar zīda šķiedru pildītas segas un spilveni vienmēr ir jālieto noņemamā, mazgājamā pārvalkā, kas pasargās tos no sasmērēšanās, jo šos izstrādājumus nav ieteicams mazgāt. Zīda lieliskās īpašības nodrošina, ka zīda segām un spilveniem nav nepieciešama mazgāšana. Iesakām nesalocīt uzreiz segu pēc tās lietošanas, ļaujiet, lai tā mazliet pavēdinās un piepildās ar gaisu vai novietojiet to citā vietā, nesalokot to pilnībā. Tāpat arī ar spilvenu, pirms un pēc gulētiešanas, to uzbužiniet, lai tas piepildās ar gaisu. Jo segās un spilvenos vairāk būs gaiss, jo tie būs mīkstāki un ātrāk izdalīsies uzkrātais mitrums, ko izstrādājumi būs uzņēmuši nakts miera laikā. Papildus zīda spilvena aizsardzībai, iesakām izmantot vēl vienu spilvendrānu vai mūsu piedāvājumā esošo ar zīda šķiedrām pildītu aizsargspilvendrānu.

 
v__din.PNG
Vēdināšana        
 

Zīda izstrādājumus ir ieteicams regulāri vēdināt, jo tiem piemīt pašattīrīšanās spēja. Vēdinot, zīda šķiedra atjauno savu sākuma stāvokli, uzkrātais mitrums izdalīsies pilnībā un šķiedra būs mīksta un gaisīga. Ar zīdu pildīta sega, spilvens un virsmatracis ir jāizkar svaigā gaisā. Vēdināšanai ir jāizvēlas saulaina diena, bet neizkariniet izstrādājumu tiešos saules staros. Ieteicams vēdināt izstrādājumus vismaz divreiz gadā pa divām stundām, bet tiem, kas cieš no alerģijām, izstrādājumi ir jāvēdina biežāk –1–3 reizes trijos mēnešos.
 

mazga.PNG Mazgāšana                   

Zīda izstrādājumus nedrīkst pilnīgi mazgāt pat ne ar rokām, jo, mazgājot zīda šķiedru ar ūdeni, tā kļūs mazāk maiga un mīksta, pat var savelties. Ņemot vērā zīda šķiedras unikālās īpašības, to, ka zīdā nedzīvo putekļu ērcītes, neveidojas baktērijas un putekļi, kas visbiežāk arī ir segu un spilvenu mazgāšanas iemesli, regulāri mainot gultas veļu un vēdinot izstrādājumus, tos nav nepieciešams mazgāt. Tomēr, ja gadījies kāds traips, tad lūdzam mazgāt tikai traipa vietu ar vēsu ūdeni, kura temperatūra nepārsniedz 30°C, izvēloties dabīgu mazgāšanas līdzekli, kas domāts zīda izstrādājumu mazgāšanai.

Atcerieties, ja mazgāšanai izmantosiet līdzekļus, kas satur ķīmiskas vielas, tad izstrādājums var zaudēt savas izcilās īpašības vai saglabāt ķīmisko vielu pēdas, kas var kaitēt jūsu veselībai! 

simb.PNGIemērciet traipu nelielā ūdens daudzumā un lēni to izmazgājiet. Nekādā ziņā stipri neberziet to.

simb.PNGAtkārtojiet procesu ar tīru, vēsu ūdeni, lai to izskalotu.

simb.PNGNovietojiet izmazgāto mitro vietu starp diviem bieziem dvieļiem, lai tie uzsūc mitrumu.

simb.PNGNovietojiet to vēsā vietā, lai tas pilnīgi izžūtu (bet ne tiešos saules staros vai uz radiatora).

 

uzgla.PNG

Uzglabāšana     

Izstrādājumu nelietošanas gadījumā, iesakām uzglabāt tos, elpojošā iepakojumā, sausā vietā, ne tiešos saules staros.

 

 

Ar WashMe zīdu pildītu segu un spilvenu kopšana

 

SilkSecret Jaunums  - Inovatīvs risinājums zīda segu un spilvenu izgatavošanā. Zīda spilveni un segas Harmonija, kuru pildījums ir Mulberry zīds WashMe, drīkst mazgāt mājas apstākoļos, pat veļas mazgājamā mašīnā.

 

Lietojot spilvenu, pirmām kārtām sasmērējas tā apvalks. Lai spilvena apvalks pēc iespējas ilgāk saglabātos tīrs un, lai spilvenu būtu jāmazgā retāk, tā aizsardzībai iesakām izmantot vēl vienu spilvendrānu vai mūsu piedāvājumā esošo ar zīda šķiedrām pildītu aizsargspilvendrānu. Kolekcijas Harmonija spilveniem, papildus spilvena aizsardzībai, esam nodrošinājuši spilvenu ar dubulto apvalku, kuru nepieciešamības gadījumā varēsiet noņemt un izmazgāt.

 

Izvēloties segu un spilvenu mazgāt ar veļas mazgājamo mašīnu, izvēlies vissaudzīgāko mazgāšanas režīmu, kur ūdens temperatūra nepārsniedz 30 °C, vairākkārtēju skalošanu un saudzīgu izspiešsanas režīmu. Izvēlies dabīgu mazgāšanas līdzekli, kas domāts zīdam vai delikātiem audumiem. Neizmanto līdzekļus, kuru sastāvā ir balinātājs, jo tas var sabojāt zīda šķiedru. Spilvenus, kuru pildījums ir Mulberry zīds WashMe žāvējiet dabiski, siltā vietā, guļošā veidā. 

Atceries! Izstrādājumus, kuru pildījums ir dabiska zīda šķiedra, nav ieteicams mazgāt ļoti bieži - daudzreizēja mazgāšana var samazināt dabiskās zīda šķiedras īpašības un vērtības. 

 
Ar zīdu pildītu virsmatraču kopšana
 

Ar zīda šķiedru pildītu virsmatraci drīkst mazgāt kopumā ar rokām vēsā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30 °C. Ir jāizvēlas dabīgs mazgāšanas līdzeklis, kas domāts zīda mazgāšanai. Iesakām to darīt ļoti reti, tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams.

 

Zīda gultas veļas mazgāšana

 

simb.PNG Zīda gultas veļu iesakām mazgāt ar rokām vai veļas mazgājamā mašīnā.
simb.PNG Ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 30°C. Ja zīds tiks mazgāts augstākā temperatūrā par 30°C, izstrādājums paliks ciets, trausls un var viegli ieplīst.
simb.PNG Ja mazgājat veļas mazgājamā mašīnā, noteikti izvēlieties vissaudzīgāko mazgāšanas režīmu, kas
  paredzēts delikātiem audumiem vai zīdam, tāpat sekojiet līdz, lai ūdens temperatūra nepārsniedz
  30°C.
simb.PNG Ja mazgājat ar rokām, neberzējiet to.
simb.PNG Nekad nevāriet vai nemērcējiet zīda gultas veļu.
simb.PNG Izvēlieties dabīgu mazgāšanas līdzekli, kas domāts zīdam vai delikātiem audumiem. Neizmantojiet līdzekļus,
  kuru sastāvā ir balinātājs, jo tas var sabojāt zīda šķiedru.
simb.PNG Zīda gultas veļu mazgājiet atsevišķi no cita veida audumiem, jo tie var sabojāt zīda audumu.
simb.PNG Iesakām izmantot speciāli mazgāšanai paredzēto maisiņu, kurā ievietojiet izstrādājumu, lai to pasargātu no
  iespējamiem bojājumiem.
simb.PNG Tumšas krāsas gultas veļu pirms lietošanas iesakām izmazgāt.
simb.PNG Centrifūgas ātrumam nevajadzētu pārsniegt 400 apgr./min.
simb.PNG Zīda gultas veļas dabiski ātri žūst, tāpēc nevajadzētu izmantot žāvēšanas mašīnas, bet žāvēt to dabiskā veidā
simb.PNG Nežāvējiet tiešos saules staros un gludiniet no kreisās puses (to var darīt, kad izstrādājums ir vēl nedaudz
  mitrs) ne augstākā temperatūrā par 110°C.

 

 

Zīda halātu un naktskreklu mazgāšana
 
simb.PNG Zīda nakts veļu iesakām mazgāt ar rokām vai veikt sauso tīrīšanu.
simb.PNG Ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 30°C.
simb.PNG Izvēlieties dabīgu mazgāšanas līdzekli, kas ir piemērots smalkveļai un zīda izstrādājumiem. Nekad neizmantojiet
  kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir balinātājs, jo tas var bojāt zīda šķiedru.
simb.PNG Zīda audums dabiski ātri žūst, tāpēc nevajadzētu izmantot žāvēšanas mašīnas.
simb.PNG Nežāvējiet tiešos saules staros un gludiniet no kreisās puses (to var darīt, kad izstrādājums ir vēl nedaudz
  mitrs) ne augstākā temperatūrā par 110°C.
 

· 
Zīda pledu kopšana

 

Zīda plediem ieteicama profesionālā sausā tīrīšana. Ja nav nepieciešama tīrīšana, lai atbrīvotos no traipiem, iesakām zīda pledu vēdināt sausā, saulainā dienā, ne tiešos saules staros.

 

 

Jo pareizāk jūs rūpēsieties par zīda izstrādājumiem,

jo labāk tie kalpos un rūpēsies par jums!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save