picture


Segas komplekts SAPNIS / Rozā līnija

Segas komplekts SAPNIS / Rozā līnija

 • 195.00€

Jaunums, kas ir tikai pie mums, jo tas ir mūsu inovatīvs izgudrojums! Noteikti lasi tālāk, lai iepazītos ar šo komplektu.  Oriģināls komplekts, kas sastāv no: ar zīdu pildītas segas un kokvilnas satīna segas pārvalka un spilvendrānas. Komplekts SAPNIS ir paredzēts visiem, kas vēlas atklāt ar zīdu pildītu segu īpašības, kā arī tiem, kuri tās jau ir iepazinuši un vēlas iegūt izcilu komplektu vasarai vai ikdienas lietošanai. 

Pieejamie varianti

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% dabīgs zīds

icon

Piemīt antibakteriālas īpašības

icon

Novērš putekļu ērcīšu rašanos

icon

Ideāls mikroklimats

icon

Veselīgs miegs

icon

Īpaši viegla un maiga

icon

Roku darbs

icon

Drīkst mazgāt mājās

icon

Komplekts gatavs lietošanai

SilkSecret jaunais komplekts SAPNIS ir veidots tā, lai Jūs to varētu lietot uzreiz. Komplektā ietilpst ar zīdu pildīta vasaras biezuma sega, segas pārvalks, kā arī viena vai divas spilvendrānas. Šis komplekts ir oriģināls, jo tas ir gatavs tūlītējai lietošanai. Tas ir ekonomiski izdevīgākais risinājums, ja vēlaties baudīt veselīgu miegu, zīda maigumu un citas tā pozitīvās īpašības. 
Ja Jūs vēl neesat izmēģinājis zīda šķiedrām pildītu segu, tad šis komplekts ir radīts tieši Jums. Tas ir izcili piemērots arī ceļojumiem, diendusai un vasaras izbraukumiem (ar nakšņošanu gan teltī, gan vasarnīcā). 

Komplektu sastāvdaļas

 • Sega 150 × 210 cm + segas pārvalks 150 × 210 cm + 1 spilvendrāna 50 × 70 cm
 • Sega 200 × 220 cm + segas pārvalks 200 × 220 cm + 2 spilvendrānas 50 × 70 cm
 • Sega 240 × 220 cm + segas pārvalks 240 × 220 cm + 2 spilvendrānas 50 × 70 cm

Segas pildījums un pārvalks

 • Augstākās kvalitātes dabisks vidēja garuma šķiedras savvaļas zīds (tussah) — 100 %, bez jebkādiem ķīmiskiem piejaukumiem.
 • Vasaras segas biezums ir 160 g/m2, tā būs ideāli piemērota gulēšanai visos gadalaikos telpās, kur temperatūra ir +23 °C vai augstāka.
 • Segas apvalks ir pašūts no kokvilnas satīna ar auduma blīvumu 240 TC.
 • Segai ir dekoratīvs stepējums, lai nostiprinātu zīda pildījumu. Tas nodrošina iespēju segu mazgāt, kā arī palīdz zīda pildījumam saglabāt pozitīvās īpašības.
 • Apvalka viena puse ir ar avokado zīmējumu, otra puse ir zaļa un vietām avokado un sirsniņām. 
 • Segas stūros ir piešūtas cilpiņas, aiz kurām segu var piestiprināt pie pārvalka.
 • Segas sānu malā ir kabatiņa, caur kuru var pārliecināties par pildījuma īstumu un kvalitāti.

Segu izmēri un biezumi

 • 150 × 210 cm, kopējā pildījuma masa 500 g
 • 200 × 220 cm, kopējā pildījuma masa 700 g
 • 240 × 220 cm, kopējā pildījuma masa 850 g

Gultasveļas materiāls

 • Segas pārvalks un spilvendrāna ir pašūta no tā paša auduma, no kura ir izgatavots segas apvalks.
 • Segas pārvalka un spilvendrānas viena puse ir ar avokado zīmējumu, otra puse ir zaļa un vietām avokado un sirsniņām. Tie ir pašūti no kokvilnas satīna ar auduma blīvumu 240 TC.
 • Segas pārvalka stūros ir lentītes, ar kurām to var piestiprināt pie segas.
 • Segas pārvalka aizdare ir veidota ar slēpto rāvējslēdzēju.
 • Segas pārvalku izmēri, kas atbilst komplektā esošajai segai
150 × 210 cm
200 × 220 cm
240 × 220 cm
 • Spilvendrānas izmēri
50 × 70 cm

Iepakojums

 • Dekoratīva, pelēka soma, kas izgatavota no plastmasas. Praktiski un ērti, lai segu varētu pārvietot un paņemt līdzi, pasargājot no laikapstākļu ietekmes. 

Ar zīdu pildītas segas izvēle ir atkarīga no temperatūras Jūsu guļamtelpā. 
Zīda segu biezuma mērvienība ir zīda šķiedru masa uz kvadrātmetru. Jo lielāka zīda šķiedru masa uz kvadrātmetru, jo sega būs siltāka un piemērota gulēšanai vēsākās guļamtelpās. 
Turklāt Jūs varat izvēlēties arī segas apvalka materiālu, krāsu un biezumu, kā arī, protams, segas lielumu. Etiķete FLY.

Segām, kuru pildījumā ir savvaļas zīds tussah, esam devuši apzīmējumu FLY: tas nozīmē, ka zīdtauriņš savu zīda kokonu ir atstājis dabiski. Tāpēc zīda šķiedra ir pārtraukta un salīdzinājumā ar mulberry garšķiedras zīdu — īsa.

Tomēr Silk Secret segām ir atlasīti paši augstvērtīgākie, mazāk bojātie savvaļas zīda kokoni, kuri pēc zīdtauriņa aizlidošanasir saglabājuši iespējami garāko zīda pavedienu. Tāpēc zīda šķiedra segas pildījumā ir vidēja garuma. Lai šo vidēji garo zīda šķiedru segas izklājumā noturētu savā vietā, segas tiek stepētas plašā dekoratīvā rakstā, nevis biežiem rombiņiem. Retais stepējuma veids ļauj saglabāt zīda segas pozitīvās īpašības, sega ir mīksta un maiga, tādējādi pietuvojas mulberry zīda šķiedrām pildītu segu kvalitātei un izcilībai. 

Sertifikāts ECOLOGICAL TEXTILES. Piešķirtais sertifikāts garantē, ka tajā nav kaitīgu vielu un tas neapdraud cilvēka veselību.

Garantijas

Zīda izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākās kvalitātes standartus. 
Katrs darinājums ir pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas atbilst augstākajai kvalitātei.
Garantējam ātru un drošu pasūtījuma piegādi. 
14 dienu atpakaļatdošanas tiesības.

Ar zīda šķiedru pildītu segu vienmēr lietojiet noņemamā, mazgājamā pārvalkā, kas to pasargā no sasmērēšanās un biežas mazgāšanas. Zīda šķiedras segu regulāri vēdiniet un pēc lietošanas uzreiz nesalokiet, ļaujot tai mazliet pavēdināties un piepildīties ar gaisu. Vēdināšanai izvēlieties saulainu dienu, bet neizkariet izstrādājumu tiešos saules staros. Iesakām segu vēdināt vismaz divas reizes gadā pa divām stundām.

Segām, kuru pildījumā ir savvaļas zīds (tussah), nav nepieciešama bieža mazgāšana, un tās drīkst mazgāt mājas apstākļos ar rokām. Lai saudzētu zīda šķiedru un paildzinātu tās kalpošanas laiku, iesakām mazgāt tikai traipu vietas, izmantojot vēsu ūdeni, kura temperatūra nepārsniedz 30 ℃, un dabisku, zīda izstrādājumu kopšanai paredzētu mazgāšanas līdzekli. Ja segu kādu laiku nelietojat, iesakām to uzglabāt termoregulējošā iesaiņojumā sausā vietā, netiešos saulesstaros.

Kokvilnas satīna gultasveļu drīkst mazgāt. Kokvilnas gultasveļa ir krāsota, izmantojot dabiskas krāsvielas, tāpēc tā mazgāšanai jābūt saudzīgai.

 • Ūdens temperatūra 30 °C.
 • Izvēlieties dabisku mazgāšanas līdzekli.
 • Nedrīkst balināt.
 • Neizmantot žāvēšanas iekārtas.
 • Gludināt vidējā temperatūrā.
 • Neiesakām tīrīt ķīmiskajā tīrītavā.

Piegāde Latvijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 400,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 400,00 EUR:

Ar Latvijas pastu, cena 4,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
Ar Latvijas eksprespastu, cena 5,50 EUR, 
piegāde 1-2 darbdienu laikā, ja pirkums noformēts līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Lietuvā un Igaunijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 500,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 500,00 EUR:

Ar „Baltic Express”, cena 9,90 EUR, piegāde 1–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Eiropas Savienības valstīs:

Ar „Express Mail Service”, cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Uz valstīm ārpus Eiropas Savienības:

Ar „Express Mail Service”, cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Preču atpakaļatdošana

Preci varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā kopš pirkuma datuma, ja prece nav lietota. Lai atdotu atpakaļ preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161.
Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

Kāpēc zīds?

Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām