picture

Internetveikals silksecret.lv: uzticama iepirkšanās

image

Pašlaik iepirkšanās caur internetu ir mūsu ikdienas daļa un, ja iegūtā pieredze būs laba, kļūs par pastāvīgu praksi uz ilgu laiku. Daudzi jau ir atraduši iecienītākos internetveikalus, kas nodrošina vēlamo preču un pakalpojumu piedāvājumu, ērtu iepirkšanos, ātru piegādi un — galvenais — drošības izjūtu. Tieši tas ir nepieciešams cilvēkam, iepērkoties attālināti.


Mēs, zīmols Silk Secret, savu preci attālināti pārdodam kopš pirmās pastāvēšanas dienas —tātad pavisam drīz, šā gada decembrī, būs 12 gadu. Jau sākumā mums bija skaidrs, kā piedāvāt klientiem labus un kvalitatīvus gultasveļas piederumus un sniegt tādu servisu, lai pircēji atgrieztos.


Lūk, pirms divām nedēļām mūs atkal uzmeklēja kāda kliente un teica: „Mūsu ģimenei ir radusies nepieciešamība pēc vēl vienas segas.”  Tieši to vēlamies dzirdēt iespējami bieži, un tas ir mūsu mērķis veidojot, uzlabojot, attīstoties.


Šoreiz vēlamies izcelt mūsu zīmola pozitīvās puses vairāk iepirkšanās aspektā — kāpēc mums var uzticēties un iepirkties internetveikalā silksecret.lv:

1) prece vienmēr ir pieejama, un regulāri gādājam par krājumu papildināšanu. No citiem atšķiramies ar būtisku faktu — mēs esam tiešie pasūtītāji no sava ražotāja, tāpēc mums nav jāgaida, kad kāda cita, lielāka uzņēmuma noliktava papildinās produkcijas krājumus, lai mēs vajadzīgo preci varētu nopirkt. Ja kāds no zīda izstrādājumiem mūsu veikalā īslaicīgi nav pieejams, precei ir pievienota norāde,kurā noteikts arī piegādes termiņš;

2) rūpējamies par pilnvērtīgu produkta aprakstu un kvalitatīvām fotogrāfijām, lai klientam būtu pilnīga skaidrība par pasūtāmopreci. Nekas netiek slēpts! Zīda šķiedras tirgū tas ir ļoti būtiski;

3) cena atbilst produkta kvalitātei — mēs izprotam zīda izstrādājumu vērtību un spējam produktu novērtēt;

4) pirms pārdošanas visus zīda izstrādājumus paši testējam, izzinot, vai tie apmierinās cilvēku vajadzības;

5) nodot klientam kvalitatīvu produktu ir mūsu darbības prioritāte;

6) vienmēr konsultējam, atbildam uz pircēja jautājumiem un iesakām labāko, viņam piemērotāko risinājumu;

7) mūsu sadarbība ar klientu turpinās arī pēc pirkuma — esam atvērti jebkuriem jautājumiem, sniedzam padomu un atbalstu produkta lietošanā un kopšanā;

8) preces atpakaļsūtīšanas vai maiņas politika ir vienkārša, naudas līdzekļu atmaksa — ļoti ātra. Sadarbībā augstu novērtējam to, ka abas puses ievēro godīguma un atklātības principu;

9) piedāvājam ērtu un ātru piegādi Latvijā. Ja pirkums noformēts līdz plkst. 12.00, kurjers to norādītajā adresē piegādās jau nākamajā dienā. Nodrošinām piegādi jebkur citur pasaulē.


Priecāsimies, ja šajā laikā, kad drošākā iepirkšanās noris attālināti, arī Tu kļūsi par mūsu klientu. Esi drošs — savstarpēji uzticoties, arī gultasveļas izstrādājumus var ērti iegādāties attālināti!

Lai mums izdodas!

Comments