picture


Ar zīdu pildīta aizsargspilvendrāna

Ar zīdu pildīta aizsargspilvendrāna

  • 39.00€

Šī aizsargspilvendrāna ir plānā kārtā pildīta ar 100% dabisko Mulberry garšķiedras zīdu. Tā pasargā spilvenu no traipiem un pastiprina zīda šķiedru pozitīvo ietekmi uz naktsmieru. Šo spilvendrānu varat lietot visiem spilveniem.

Pieejamie varianti

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% dabisks zīds

icon

Antibakteriālas īpašības

icon

Novērš putekļu ērcītes

icon

Veselīgs miegs

icon

Drīkst mazgāt mājās

Ar zīda šķiedrām pildīto aizsargspilvendrānu varat izmantot jebkuram citam savam iemīļotajam spilvenam — gan ar zīda šķiedrām pildītam, gan ar jebkādu citu pildījumu.
Aizsargspilvendrāna ne tikai pasargās spilvenu no notraipīšanās, bet arī tās zīda unikālās īpašības aizsargās Jūsu ādu un matus no ietekmes, ko izraisa saskarsme ar sintētisko vai dūnu pildījumu, tādējādi rūpējoties par Jūsu skaistumu un veselību.
Ņemot vērā, ka ar zīda šķiedrām pildītus spilvenus nav ieteicams bieži mazgāt, iesakām izvēlēties šo aizsargspilvendrānu, lai ilgāk saglabātu spilvenu pozitīvās īpašības un atvieglotu to kopšanu.

Aizsargspilvendrānas pildījums

Aizsargspilvendrāna plānā kārtā ir pildīta ar augstākās kvalitātes 100% dabisku Mulberry garšķiedras zīdu bez jebkādiem ķīmiskiem piejaukumiem.


Aizsargspilvendrānas apvalks

Aizsargspilvendrānas apvalks ir pašūts no kokvilnas auduma ar augstu blīvuma pakāpi 300 TC.

Sertifikāti

Silk Secret preces ir ražotas saskaņā ar Eiropā izdotajiem ekoloģiski drošu produktu standartiem OEKO TEX® Standard 100.


Garantijas

Zīda izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākās kvalitātes standartus. 
Katrs darinājums ir pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas atbilst augstākajai kvalitātei.
Garantējam ātru un drošu pasūtījuma piegādi. 
14 dienu atpakaļatdošanas tiesības.

Ar zīdu pildītu aizsargspilvendrāni drīkst mazgāt vēsā ūdenī, kura temperatūra nepārsniedz 30 °C. Izvēlieties dabisku mazgāšanas līdzekli, kas domāts zīdam vai smalkiem audumiem. Neizmantojiet līdzekļus, kuru sastāvā ir balinātājs, jo tas var sabojāt zīda šķiedru. Žāvējiet dabiski, siltā vietā, izklātā veidā. Nežāvējiet zīda izstrādājumus tiešos saules staros.


Piegāde Latvijā
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 400,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 400,00 EUR:

Ar Latvijas pastu, cena 4,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
Ar Latvijas eksprespastu, cena 5,50 EUR, piegāde 1–2 darbdienu laikā, ja pirkums noformēts līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Lietuvā un Igaunijā
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 500,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 500,00 EUR:

Ar „Baltic Express”, cena 9,90 EUR, piegāde 1–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Eiropas Savienības valstīs:

Ar „Express Mail Service”, cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Uz valstīm ārpus Eiropas Savienības:

Ar „Express Mail Service”, cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Preču atpakaļatdošana
Preci varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā kopš pirkuma datuma, ja prece nav lietota. Lai atdotu atpakaļ preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161.
Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

Kāpēc zīds?

Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām