picture

Kad miega pasaciņa nes bērnam saldu miegu visa naktsmiera laikā

image

Iedomājies vidi, kas ir maksimāli droša Tavam mazulim.

Ik dienas Tu gādā, lai grīda, kur rotaļājas bērns, nebūtu slidena, kontaktligzdas ir nodrošinātas ar aizsardzību, stikla priekšmeti noņemti no plauktiem un daudzas citas sadzīviskas lietas, kas varētu būt konkrētajā vecumā mazulim bīstamas, ir noslēptas.


Bet vai esi aizdomājies par mazuļa drošību viņa naktsmiera vai diendusas laikā? Latvijā vēl nav populāri runāt par miega kultūru, bet mūsu mazuļiem šī tēma ir īpaši aktuāla, jo lielāko dienas daļu tas pavada guļot. Mums šķiet, ja kāds drauds mazulim nav redzams, tas ir nekaitīgs, taču, vai esi aizdomājies par it kā neredzamajām putekļu ērcītēm? Tās pārtiek no cilvēku atmirušajām ādas šūnām, kas ir zināmākais faktors, kāpēc naktsmiers ir nemierīgs un rodas alerģiskas reakcijas. Kņudoša sajūta un apsārtumi ir vienas no redzamākajām pazīmēm, ka arī Tava bērna gultasveļā iemitinājusies putekļu ērcīte, ja bērns tiek segts ar vilnas, kokvilnas vai dūnu segu.

Radi savam mazulim drošu vidi arī atpūtas laikā – iegādājies zīda šķiedrām pildītu segu un spilvenu vai pledu. Zīda izstrādājumos esošā īpašā olbaltumviela - sericīns nodrošina drošu vidi un mazāk alerģisku reakciju. Pateicoties sericīnam, putekļu ērcītes zīda izstrādājumos nemitinās."Tā mostas princeses un prinči", Silk Secret


Silk Secret internetveikalā atradīsi ideāli piemērotu zīda šķiedrām pildītu spilventiņu savam bērnam standarta izmērā – 30x40cm un 40x60cm. Tieši bērniem esam izstrādājuši vidēji biezu segu izmēros 100x140cm, kas piemērota lietošanai visa gada garumā. Sega sildīs drēgnos rudeņos un ziemās, bet bērns nekarsīs siltos pavasaros un  karstās vasarās, jo zīda šķiedra ir unikāla ar to, ka tā ir lielisks termoregulators – pielāgosies cilvēka ķermeņa temperatūrai. Uz segas ir izšūtas miega figūriņas - zvaigznītes, mākonīši un sirsniņas, kas sargās bērna miedziņu.

Izcilu komfortu un ērtu lietošanu nodrošina zīda šķiedras pleds bērniem, kas ir piemērots bērna segšanai pastaigā vai diendusai. Izmēros sasniedzot 90x120cm, tas pieejams ar zilā, rozā un ziloņkaula krāsā apšūtu zīda maliņu.
Un tagad PĀRSTĀJ IEDOMĀTIES, RĪKOJIES, - rūpējies, lai pirms miega lasītā pasaciņa bērnam nes saldu miegu visa naktsmiera laikā.


Apskatīties Silk Secret preces bērniemComments